אודות

עם כניסת הסמארטפונים לעולמינו, השימוש הרווח במחשבים והשימוש הרווח ברשת שהפך אותנו ל"כפר גלובאלי" של ממש יש צורך באחסון יעיל יותר של קבצים וחומרים שונים, אתרים וכן הרצה ותכנון של אפליקציות. שירותי ענן פיתרון יעיל, נוח וקל לשימוש לכל הצרכים והשימושים הללו. הוא מספק מחשוב לעסקים ופתרונות שהופכים את ניהול העסק והעבודה בו לאפקטיבי יותר.

 

עם זאת, כמו לכל דבר גם לשירותי ענן מיחשוב יתרונות לצד חסרונות. אז הנה כמה מהיתרונות והחסרונות של הענן: שירותי ענן מיחשוב יביאו לקיומם של סטנדרים אחידים אשר יאפשרו מעבר חלק בין ענן לענן. ישנה יכולת, שגם תשתפר בוודאי עוד בעתיד לצרוף שירותים ממספר ספקים במקביל ללא כל צורך בהתאמה אישית של דרך ההתחברות לכל אחד ואחד. שרותי ענן הם גמישים באופן מקסימאלי ובעלי ניידות גבוהה, לכן הם יכולים לספק גם שירותי מחשוב לעסקים ולמשתמשים פרטיים ביעילות, בסטנדרטיים גבוהים וללא השקעה גדולה. אז מה בכל זאת בחסרונות של שירותי ענן ולמה יש לשים לב? בראש ובראשונה יש לשים לב כי חברות המספקות תשתית במודל הענן יכולות להתפשר על מחיר הזול ביותר.

 

 

כמו כן, הם מתחשבות גם בקרבה הגיאוגרפית ללקוחות הקצה, ולכן יכול להיות כי ענן מיחשוב ולכן הפתרון יהיה חלקי ולא כל כך אידיאלי, בייחוד לא כשירותי מחשוב לעסקים. חסרונו של הענן הוא קודם כל העליות הגבוהות בסופו של דבר על אף ההשקעה הנמוכה וחוסרהמאצת שנית, הנתונים שלנו נמצאים "מחוץ למשרד" ברשת האינטרנט ולכן חשופות לפריצות ולמתקפות של גניבת מידע. ישנם עוד חסרונות, אך בסופו של דבר אתם אלו המחליטים.

סגירת תפריט